Atağa geçme sırası sende!

Hakkımızda

Atak Özel Öğretim Kurumları

Sayın Veliler ve Sevgili Öğrenciler; Atak Özel Öğretim Kurumu olarak öncelikli amacımız öğrencilerimize başarıya giden yolda rehber olmaktır. Bu yolda alanında uzman kadromuz, bu amaç doğrultusunda, öğrencilerimiz ile bilgi ve tecrübelerini paylaşarak onlara profesyonel bir eğitim-öğretim yılı sunacaktır.

Sınava hazırlık sürecinde, öğrencilerimizin ve velilerimizin geleceğe dair pek çok beklentisi ve çeşitli kaygıları olduğunun farkındayız. Bu hususta Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimi’miz ile Kariyer Merkezi danışmanlarımız, öğrenci ve velilerimize kişisel, sosyal, eğitsel ve mesleki alanda rehberlik edecektir.

Biliyoruz ki başarı bir ekip işidir. Bu ekibin en büyük destekçisi ise siz değerli velilerimizsiniz. Öğrencilerimiz için LGS veya YKS’nin gelecek hedefleri için bir basamak olduğunu unutmamalı, bu süreçte onlarla empati kurarak her koşulda yanlarında olduğumuzu onlara sevgi ve ilgimiz ile hissettirmeliyiz. Atak Özel Öğretim Kurumu çatısı altında yerini alan her öğrencimiz özgüven, disiplin ve mutlulukla başarı basamaklarını tırmanacaktır. Siz sevgili öğrencilerimizin başarıya giden yolda neye ihtiyacı olduğunu biliyor ve bu yolda sizlerle yürümek istiyoruz. Tamamen sizi yansıtan, kendinizi rahat ve ayrıcalıklı hissedeceğiniz ferah ve konforlu sınıflarımızı, çalışma salonlarımızı, kütüphanemizi, kitap kafemizi görmek ve daha detaylı bilgi almak için sizleri kurumumuza bekliyoruz.